radiogrom.com  
  Каталог станций по регионам:    Радиостанции Украины  |  Москва  |  Россия  |  Беларусь  |  Латвия  |  Европа  |  интернет  |  случайное  
    
                  Навигатор                  

УХ Радио - слушать онлайнУХ Радио Украина

УХ Радио


УХ радио «Украинская волна». Год основания - 1997. В эфире звучит только украинская современная популярная музыка. Покрытие охватывает западную часть Галиции, в которую входят Тернополь и районные центры. На Ух радио можно услышать много украинского аутентичного юмора и сатиры. Слушать УХ радио онлайн в прямом эфире можно у нас круглосуточно. «УХ» представляет тернопольских исполнителей и только песни на украинском языке.

uhradio.fm

УХ Радио слушать онлайн - 101,1 FM, Тернополь
 
Поделиться ссылкой на страницу в социальных сетях:

* Вещание УХ Радио Украина онлайн начинается автоматически. Если его нет более трех минут, значит на сервере техническое обслуживание.

 Комментарии
Оксана 2019-01-22
Привіт, УХ РАДІО! Ми вас слухаєм кожен день, дружно всім офісом, а сьогодні просто РОЗЧАРОВАНІ, сьогодні чудове свято для України - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ, а у вас день "сортування сміття". Вам не здається це НЕДОРЕЧНИМ .
Не хотілось б нам у вас розчаровуватись....

Анатолій 2018-09-17
поставте пісню гурту СВІТЯЗЬ ДОНЕЧКА

Маша 2018-06-28
Доброго дня. Хочемо привітати нашу маму ( свекруху) бабусю Кінь Світлану Володимирівну з днем народження. У день Вашого народження хочемо побажати завжди весняного настрою, бездоганного самопочуття, щирих посмішок і незмінного життєвого щастя. Нехай Ваш дім ніколи не відвідує смуток і горе, хай завжди палає вогник любові і надії.Ну і всього того що би вона побажала нам.Цілуємо обнімаємо ...невістка Марія.син Володимир і троє онуків Лесик Саша і Владік

Юля 2018-05-25
хочу привітати свою сестру з закіненям школи

Настя 2018-05-25
Всім привіт,хочу привітати 9-А клас із закінченям школи,хочу сказати всіх,що я буду скучати за ними)
поставти будь ласка пісню дякою тобі рідна школо!

Оксана 2018-02-26
Вітаємо Головатька Андрія з 40річчя с.Кривого Пидволочиськго району мама Надія сестра хресні батьки і всі рідні сім'я Филик пісня про 4 пияки)

віра 2018-02-14
вітаю свого коханого чоловіка Романа з днем валентина. Я тебе дуже сильно кохаю )

Група ОКС 405 2018-02-13
вітаємо Школьну Валентину Степанівну!!!бажаємо Вам всього самого найкращого!!!

DaVinci_ua 2018-02-12
Погоджуюсь, це по-справжньому українська хвиля, дякую!

Mаша 2018-02-10
Вітаю з Днем народження Віталіка Батяйкіна з с.Криве Підволочиського р-н Тернопільської обл...Бажаю щастя здоровя і всього найкращого....Від Маші поставте гарну пісню..

СЕРГІЙ 2018-02-07
ШИКАРНО!!! УКРАЇНА ВПЕРЕД!!!!!

Оля 2018-02-03
Я хочу привітати свою сестричку Юлю з її днем народження побажати міцного здоровя здіснення заповітних мрій гарно вчитися слухатися всіх і також її вітають Мама Марійка Тато Володя Брат Андрій Бабця Маруся і Дідо Богдан Бабця Оля Цьоця Галя ІДядько Андрій систрика Мар'янка і Оксанка та всі інші

оля 2018-02-03
Я хочу привітати свою сестричку Юлю з її днем народження побажати міцного здоровя здіснення заповітних мрій гарно вчитися слухатися всіх і також її вітають Мама Марійка Тато Володя Брат Андрій Бабця Маруся і Дідо Богдан Бабця Оля Цьоця Галя ІДядько Андрій систрика Мар'янка і Оксанка та всі інші

любомир 2018-01-19
привіт Україно.з далекої іспанії найкращі вітання. привітайте кохану дружину Любу піснею горілі-палала

оля 2015-07-25
передаю вітання із сонячної Барселони для моїх рідних і знайомих в ПІДГАЙЦІ.Я ВАС ВСІХ ДУЖЕ ЛЮБЛЮ І ДУЖЕ СКУЧИЛА ЗА ВАМИ!!!!!!!!!!!!!!!!ЧЕКАЙТЕ МОГО СКОРОГО ПРИЇЗДУ!!!!!!!!!!!ЦІЛУЮ ВАС УСІХ!!!!!!!!!!!!!!


Страницы: [1] | [2] [Следующая] | [Последняя]

Оставить комментарий

Ваше имя:
Ваша почта:

Комментарий: